Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

Manifest Poznań4free

Poznań4free to serwis, który promuje powszechny i darmowy dostęp do kultury.

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy pragną uczynić świat sztuki, rozrywki i wydarzeń kulturalnych dostępnym dla każdego, niezależnie od jego sytuacji finansowej. Naszą wizją jest stworzenie otwartego i bezpłatnego ekosystemu kulturalnego, który inspiruje, angażuje i integruje społeczność.

Wierzymy, że kultura jest nieodzowną częścią naszego życia i powinna być dostępna dla wszystkich, niezależnie od dochodów, pochodzenia czy statusu społecznego. Dostęp do wydarzeń kulturalnych przyczynia się do rozwoju osobistego, poszerzania horyzontów i tworzenia więzi społecznych. Dlatego angażujemy się w tworzenie platformy, która umożliwi każdemu odkrycie i skorzystanie z bogactwa kultury bez żadnych barier.

Działamy w duchu współpracy i partnerstwa. Wierzymy, że tylko poprzez połączenie sił z innymi instytucjami kulturalnymi, organizacjami pozarządowymi, artystami i społecznością możemy osiągnąć nasz cel.

Poznań4free to nie tylko platforma internetowa, ale również ruch społeczny. Zachęcamy innych do podzielenia się naszą wizją i dołączenia do naszego wysiłku na rzecz demokratyzacji kultury. Razem możemy zmienić świat, uczynić go bardziej otwartym, dostępnym i inspirującym dla wszystkich. Zapraszamy wszystkich do wsparcia naszej misji i dołączenia do społeczności Poznań4free.

-----
Poznań4free to ludzie, nie boty 🙂
Każda treść na naszej stronie jest publikowana przez żywego, prawdziwego, składającego się z krwi i kości człowieka (potrafimy przepisać tekst z obrazka! 😉).

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Poznaniu

+
Dodaj swoje wydarzenie na stronie Poznań4free!