Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

Galeria Centrala

Galeria Centrala

📌 adres: Pl. Ratajskiego 6a (pokaż na mapie)

💻 www: centrala.art
Galeria Centrala.Art to artist-run space skupiona wokół fotografii. Łączy w sobie przestrzeń ekspozycyjną, pracownię twórczą, czytelnię oraz miejsce spotkań dla twórców sztuk wizualnych. Autorski program wystawienniczy prezentuje artystów poruszających w swojej twórczości tematykę krajobrazu zmienianego przez człowieka, wątki geopolityczne i zjawiska społeczno-socjologiczne mające wpływ na jakość przestrzeni i środowiska. Bliska jest nam fotografia narracyjna, estetyka nowej topografii i nowego dokumentu, choć jesteśmy otwarci na inne formy wyrazu. Doceniamy twórców stawiających odważne tezy i zadających trudne pytania. Prezentujemy prace zarówno uznanych artystów, jak i początkujących twórców. Program realizowany jest przy współpracy z FOTSPOT oraz przedstawicielami uczelni artystycznych i środowisk twórczych.
Z chęcią udostępniamy odpłatnie przestrzeń dla organizacji wystaw, spotkań, prezentacji lub warsztatów. Utrzymujemy się z dotacji, grantów i odpłatnej działalności Stowarzyszenia Fotspot oraz dzięki wsparciu Darczyńców.

Dni i godziny otwarcia:
śr – pt 15-19
sb* 12-15
*tylko wybrane soboty | aktualne info FB Galerii Centrala

Bilet na wystawy – 5 PLN

Wstęp wolny w środy**
**w trakcie trwania wystaw

Dzięki wsparciu części naszych działań przez Miasto Poznań.

[Uwaga! Sugerujemy, aby przed wizytą potwierdzić w placówce godziny i dni otwarcia, zwłaszcza w dni świąteczne, długie weekendy itp.]

 zgłoś błąd/zmianę

Zobacz też...

Dodaj swoje wydarzenie na stronie Poznań4free!
Dołącz do naszych Fanów!
Wesprzyj działalność serwisu Poznań4free!
wróć na stronę główną