Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

Warsztaty z Panem Pawłem Mieszałą, cukiernikiem w Kawiarni Kociak | KREATYWNE FERIE w PCŚ-CIR

Warsztaty z Panem Pawłem Mieszałą, cukiernikiem w Kawiarni Kociak | KREATYWNE FERIE w PCŚ-CIR
📅 Data: czwartek, 15 lutego 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:30

📌 Miejsce: Poznań, ul. Franciszka Ratajczaka 44 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️Razem z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu zapraszamy na KREATYWNE FERIE w PCŚ-CIR, które odbędą się w PCŚ-Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44 (Budynek Arkadii, wejście obok Empiku).

HARMONOGRAM FERII
Poniedziałek, 12.02.2024 – spotkanie z Panem Michałem Janikiem, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak wygląda praca pszczelarza oraz jak ważną rolę w naszym ekostystemie spełniają nasi skrzydlaci przyjaciele.

Wtorek, 13.02.2024 – spotkanie o zwierzętach miejskich, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jakie zwierzęta mogą spotkać na spacerze w Poznaniu.

Środa, 14.02.2024 – spotkanie z Panią Izabelą Pietrzak z Narodowego Banku Polskiego, podczas którego uczestnicy pogłębią swoją wiedzę na temat Narodowego Banku Polskiego oraz dowiedzą się czym charakteryzuje się praca w takim miejscu.

Czwartek, 15.02.2024 – warsztaty z Panem Pawłem Mieszałą, cukiernikiem w Kawiarni Kociak, podczas których dzieci poznają tajniki pracy w cukierni. Warsztaty rozpoczną się w Centrum Inicjatyw Rodzinnych, następnie dzieci przejdą do Kawiarni Kociak na dalszą część spotkania.

KRETYWNE FERIE w PCŚ-CIR to 4 inspirujące spotkania dla dzieci w wieku 10-13 lat, które mogą pomóc w wyborze dalszej ścieżki edukacji, a nawet przyszłego zawodu.
Na spotkaniach z ekspertami dzieci będą miały okazję poznać tajniki poszczególnych zawodów, a także wziąć czynny udział w zajęciach praktycznych.

Obowiązują zapisy: [email protected].
W wiadomości prosimy o podanie imienia i wieku dziecka oraz danych kontaktowych opiekuna. W tytule maila prosimy wpisać "Kreatywne ferie w PCŚ-CIR".

Organizatorzy zastrzegają prawo udostępniania wizerunku uczestników w celach promocyjnych wydarzenia.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w kategoriach: dla dzieci spotkanie warsztaty

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Poznaniu

+
Dodaj swoje wydarzenie na stronie Poznań4free!
👍 fanpage ☕ postaw kawę