Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

Wprowadzenie w świat pracy węchowej psów | Darmowy wykład

Wprowadzenie w świat pracy węchowej psów | Darmowy wykład
spotkanie
wykład
📅 Data: sobota, 22 czerwca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Adres: Poznań, Park Cytadela (pokaż na mapie)


Czy zastanawialiście się kiedyś czym jest nosework? A może już słyszeliście co nieco o tym sporcie kynologicznym i chcecie zgłębić tajniki noseworku?

Będzie ku temu okazja już 22 czerwca!

W otoczeniu pięknej przyrody na poznańskiej Cytadeli, popijając aromatyczną herbatę w Niebiańskiej Herbaciarni posłuchacie wykładu o pracy węchowej psów.

Dowiecie się jak działa psi nos, jakie korzyści płyną z węszenia, jak wygląda rozwój noseworku w Polsce, na jakich zapachach pracuje się najczęściej, co można przeszukiwać, jak domowo zaspokoić potrzebę węszenia i jak może to przełożyć się na codzienne życie z psem.

Wstęp jest darmowy.

Na miejscu będzie skarbonka i dobrowolnie można dorzucić symboliczną kwotę na rzecz podopiecznych Fundacji Ratuj Adoptuj Pomagaj- grupa Krasnali.

🗓️Termin: 22 czerwca 2024 godz. 18:00
🏠Miejsce: Niebiańska Herbaciarnia na Cytadeli (obok byłego toru saneczkowego)

O prowadzącej:
Nazywam się Marika Stawińska. Jestem certyfikowaną instruktorką nosework i sędzią Polskiej Ligi Nosework. Obecnie jestem w trakcie kursu Instruktora Szkolenia Psów. Jestem opiekunką dwóch kundelków i zeszłam na psy dzięki moim psom 😉 Fascynuje mnie praca węchowa i w praktyce zajmuję się tym obszarem od 2021 roku. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje i czerpię wiedzę od najlepszych trenerów, biorąc udział w urozmaiconych tematycznie seminariach, warsztatach, kursach i webinarach.
03.08.2023- ta data jest dowodem na to, że psi świat totalnie mnie pochłonął. To początek mojej działalności pod nazwą Pawspective- z perspektywy psa.

Zapraszam serdecznie! 🐾

📸 Mypixel Fotografia

To wydarzenie już minęło.

Zobacz też...

Dodaj swoje wydarzenie na stronie Poznań4free!
Dołącz do naszych Fanów!
Wesprzyj działalność serwisu Poznań4free!
wróć na stronę główną