Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

Strony fotografii: spotkanie z Dagmarą Barańską-Morzy

Strony fotografii: spotkanie z Dagmarą Barańską-Morzy
spotkanie
📅 Data: środa, 26 czerwca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Adres: Poznań, Plac Wolności 19 (pokaż na mapie)


Strony fotografii: spotkanie z Dagmarą Barańską-Morzy
Biblioteka Raczyńskich
Filia Sztuki, plac Wolności 19, Poznań
26 czerwca 2024 | 18:00

Zapraszamy na ostatnie już spotkanie z cyklu „Strony fotografii”. Swoimi spostrzeżeniami o tym, jak obejrzane i przeczytane książki odbiły się na jej procesie twórczym, czasem po wielu latach od lektury, podzieli się Dagmara Barańska-Morzy.

Dagmara Barańska-Morzy - artystka wizualna, fotografka, animatorka społeczności lokalnej. Absolwentka Wydziału Fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu oraz Programu Mentorskiego Sputnik Photos.

Jej artystyczne zainteresowania koncentrują się na tematach dotykających człowieka, jego wewnętrznego świata oraz sposobach radzenia sobie z otaczającą rzeczywistością. Istotne jest zdanie się na czucie podczas procesu twórczego, prace mają dla niej charakter medytacyjny, pragnie dokonać niemożliwego, zatrzymać ulotność chwili, miejsca czy przynależności. Jej prace można obejrzeć na stronie >> link
____

„Strony fotografii” to cykl spotkań, w ramach którego zaproszone osoby związane z fotografią opowiadają o różnych jej stronach, dzieląc się m.in. swoimi książkowymi inspiracjami. Cykl jest organizowany we współpracy Biblioteki Raczyńskich z Wojewódzką Biblioteką Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

To wydarzenie już minęło.

Zobacz też...

Dodaj swoje wydarzenie na stronie Poznań4free!
Dołącz do naszych Fanów!
Wesprzyj działalność serwisu Poznań4free!
wróć na stronę główną